Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

V NIEDZIELA ZWYKŁA

04 luty 2024

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, w trakcie której udało się nam spotkać z większością naszych parafian. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wszystkie spotkania, rozmowy, szczerość w zgłaszaniu uwag i propozycji oraz za przejawy głębokiej troski o Kościół oraz za ofiarność. Za wszelkie uchybienia serdecznie przepraszamy.

2. Dziś I niedziela miesiąca, o 16.30 spotkanie Kół Żywego Różańca, o 17.15 modlitwa różańcowa i procesja eucharystyczna.

3. Dziś po Mszy świętej o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych, podczas którego rozdamy medaliki. Rodziców prosimy o dostarczenie potrzebnych dokumentów.

4. Jutro I poniedziałek miesiąca. Od 17.30 możemy przynosić do zakrystii karteczki z intencjami na Mszę świętą zbiorową za zmarłych. Jednocześnie informujemy, że pojawiło się kilka wolnych intencji w tym miesiącu na Mszach świętych porannych. Przy tej okazji przypominamy, że zamówioną intencję powinniśmy potwierdzić najpóźniej dwa tygodnie przed terminem.

5. Spotkanie Wspólnoty kobiet Miriam w najbliższy wtorek, tj. 6 lutego. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00, po czym idziemy do salki nad zakrystią. Zapraszamy także panie, które nie uczestniczyły jeszcze w spotkaniach, a chciałyby się z nami pomodlić i spędzić czas na formacji duchowej i luźnej rozmowie.

6. Dnia 7 lutego wypadają imieniny biskupa Romualda Kamińskiego, polecamy naszego ordynariusza modlitwie parafian.

7. W przyszła niedzielę po Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz osób chorych naszej diecezji objętych opieką Caritas.

8. Dnia 16 lutego w piątek o godzinie 17.00 rozpocznie się w naszej parafii Nabożeństwo „24 godziny męki Naszego Pana Jezusa Chrystusa”. Szczegółowe informacje na banerach.

9. Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza na pielgrzymkę autokarową 22 lutego do Płocka w 93 rocznicę objawienia obrazu Jezusa Miłosiernego św. Faustynie. Wyjazd z naszej parafii, zapisy w sklepiku.